روال کار متاسید

روال کار متاسید

 

شروع کار با متاسید :

خیلی راحت و آسون میشه توی متاسید عضو شد. بعد از وارد کردن شماره تلفن همراه یک پیام خوش آمدگویی به همراه کد تایید برای شما ارسال میشه. وقتی کد رو وارد کردید حالا باید نام کاربری و کلمه عبور خودتون رو انتخاب کنید. تبریک میگم، حالا شما یک عضو جدید و تاثیرگذار در متاسید هستید. حالا وقت تکمیل اطلاعات هست که هم با تجربه کاربری بهتری مواجه بشید و هم کلی امتیاز دریافت کنید.

من هستم:

اون چیزی که تو متاسید به عنوان یک شبکه اجتماعی اشتراک گذاری آرزوها خیلی مهمه، ارتباطات و دعوت از بقیه با ساخت گروه های خانوادگی و دوستان و آشنایانمون هست که باعث میشه در تاریخ های تولد و مهم زندگیمون با ارسال پیام یادآوری خودکار به همه اعضای گروه ها و همینطور دنبال کننده هامون، شانس تحقق آرزوهامون چندین برابر بشه. 

آرزو کن

برای ساخت گروه کافیه شماره تماس و نام فرد رو در فیلدهای قابل مشاهده در صفحه ساخت گروه وارد کنید تا گروه مد نظرتون با ارسال پیامک دعوت به اون کاربرها ساخته بشه، یادمون نره هر آرزو داستان خودش رو داره، پس داستان آرزوتون رو توی صفحه ثبت آرزو بنویسید، عکس آرزو، لینک تامین اون آرزو و هزینه برآورده سازیش رو حتما بارگذاری کنید، هر چقدر داستان آرزوهاتون و عکس و محتوای مربوط به آرزتون جذاب تر و پربارتر باشه شانس حمایت و برآورده شدن آرزوتون هم بیشتر میشه.