سوالات متداول

خدمت رسانی متاسید، به وبسایتهای تامین و ارسال کننده کالاها و خدمات جهت تامین وابسته است و در حال حاضر محدودیت خاص مکانی وجود ندارد.
شما در 24 ساعت 7 روز هفته میتوانید آرزوهای خود را ثبت کنید.
خیر، تنها شخص آرزو کننده امکان دریافت آرزوی برآورده شده را دارد.
بله. با مراجعه به قسمت حساب کاربری و انتخاب گزینه "آرزوهای من" میتوانید آرزوهای قبلی خود را مشاهده کنید.
پرداخت اینترنتی به شکلی طراحی شده که امن و آسان باشد. با وجود این هنگام پرداخت در وبسایت متاسید یا هر وبسایت مجازی دیگر به این نکات توجه داشته باشید: در قسمت آدرس بار مرورگر خود به آدرس دقت کنید که حتماً از پروتکل امن https به جای پروتکل http استفاده شده باشد. به عبارت دیگر باید در ابتدای آدرس، https وجود داشته باشد. اگر از تلفن همراه و یا کامپیوتر شخصی استفاده نمی‌کنید حتماً از کیبرد مجازی برای وارد کردن رمزهای خود در صفحه پرداخت استفاده کنید.
حداقل مبلغ جهت ثبت آرزو در متاسید ۳۰۰،۰۰۰ تومان است
حداقل مبلغ جهت حمایت آرزو در متاسید ۳۰،۰۰۰ تومان است
در مواردی که صفحه پرداخت شما دچار مشکل و سفارش شما ثبت نمی‌شود اما مبلغ از حساب شما کسر شده، مشکل از درگاه بانکی پرداخت است و مبلغ کسر شده طی 24 تا 72 ساعت به حساب شما بازگردانده خواهد شد.
در حال حاضر امکان ثبت آرزو به صورت نامحدود برای هر کابر فراهم است
با توجه به وابسته بودن زمان تحویل آرزوهای کالامحور به وبسایتهای همکار، زمان تحویل آرزوهای مذکور با هماهنگی قبلی کاربر صورت می گیرد.
آرزوهایی که حتی یک بار از آنها حمایت شده است امکان حذف ندارند.
خیر برگشت کالا یا خدمات آرزو شده امکان پذیر نیست.
به طور پیش فرض عمر آرزوها در متاسید ۶۰ روزه هستند و بعد از آن، واریز مبلغ حمایت شده به حساب کاربر امکان پذیر است.
خیر امتیازهای کسب شده امکان تبدیل به اعتبار مالی را ندارند و در هیچ صورت امکان پرداخت نقدی مبالغ حمایت نشده وجود ندارد، بلکه تنها معادل آن کالا یا خدمات آرزو شده توسط کاربر، قابل تامین می باشد.